Cake Maker Kids Mutfak Oyunu

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 22 MB
  • Version 1.11
  • Dil İngilizce
  • Firma Bubadu
Çocuklar için üretilen bu eğlenceli oyun sayesinde artık çocuklar vakitlerini çok daha eğlenceli geçirecekler...

 Eğlencesi bol bu yeni oyun sadece çocuklar için üretilmiştir. Onların keyifli vakit geçirmesini sağlayacak bu oyun sayesinde artık çocuklar mutfakta hazırlanan besinler hakkında bilgi sahibi olacak. Anne ve babaların da onaylayacağı bu oyun okul öncesi dönemindeki çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak hazırlanmıştı. Çocukların tüm gelişim alanlarını destekler nitelikte olan bu oyun onların ilgi ve ihtiyaçlarını da karşılayacak niteliktedir. Çocuk gelişim uzmanları tarafından da desteklenen bu oyun çocukların verimli ve kaliteli zaman geçirmesini sağlayacak en gelişmiş oyunlardan bir tanesidir.

 Oyun çocukların en etkili öğrenme aracıdır. Çocukların en kolay bilgi edinme aracı oyundur. Çocuklar oyun esnasında bilgileri çok daha kolay öğrenirler ve bu öğrendikleri bilgiler çok daha kalıcı olur. Bu durum göz önüne alınarak hazırlanan bu oyun çocukların hem eğlenceli vakit geçirmesini hem de bir şeyler öğrenmesini sağlayacak. Bu da çocukların hoşuna gidecek ve bu oyunu sürekli oynamak isteyecekler.

 Birbirinden harika özelliklere sahip olan bu mükemmel oyunda çocukların hoşuna gidecek çocuk şarkıları da bulunmakta. Bu özelliğiyle de çocukları kendine çeken bu müthiş oyuna siz de hemen sahip olun. Bunun için yapmanız gereken tek şey oyunu indir butonuna basmak. Kolay ve hızlı bir şekilde inen bu oyun sayesinde diz de çocukların eğlenerek öğrenmesine fırsat tanımış olun. 

Daha Fazla Göster
Cake Maker Kids Mutfak Oyunu indir